پیام تبریک مدیرعامل محترم صندوق به مناسبت فرا رسیدن سال 1402

سنت مبارک نوروز در کشور ما آغاز نو شدن ها، آغاز تغییر و تحول و تلاش برای بهتر شدن در تمامی ابعاد و ارکان زندگی است.

حلول شورانگیز سال نو و بهار دل انگیز طبیعت در تلاقی با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان، معنادار و حلاوت مضاعفی برای یکایک تشنگان کلام وحی و شیفتگان نشاط، شادابی، طراوت و صفای دل و جان ایجاد کرده تا در مقام بندگی و پرستش و طی طریق خودسازی و تزکیه نفس، خاضعانه شکرگزار الطاف بیکرانش باشند.
سالی که گذشت با فراز و نشیب هایی همراه بود. خداوند منان را سپاسگزارم که به همه ما توفیق عطا نمود تا در کنار یکدیگر با خلاقیت، سخت کوشی، همدلی، یکپارچگی، هم افزایی و صمیمیت گام های بلندی در خدمت رسانی به کشور عزیزمان ایران برداریم.

صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با آگاهی نسبت به مسئولیت حرفه‌ای خود، برای سال 1402 برنامه‌های جدید و گسترده‌ای را در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص "مهار تورم و رشد تولید" برنامه‌ریزی نموده است تا بتواند کمک شایانی را برای رشد و ارتقاء بخش تعاون کشور ارائه نماید.
اینجانب فرارسیدن سال نو و بهار طبیعت را به تمامی ملت عزیز ایران، به‌ویژه همکار تلاش‌گر و شریف خود در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون صمیمانه شادباش عرض نموده و توفیق روزافزون، سعادت و بهروزی شما عزیزان و خانواده محترمتان را در سال نو از خداوند متعال خواستارم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: