تجلیل از بانوان شاغل در صندوق به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و روز زن

به مناسبت ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، از بانوان شاغل صندوق تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق، دکتر  محمدی صبح امروز در مراسمی که به منظور تجلیل از بانوان شاغل در صندوق برگزار گردید، ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، به گوشه‌ای از توانمندی‌های  بانوان در صندوق اشاره نمود و افزود: بانوان شاغل در صندوق با وجود مسئولیت خطیر خود در خانواده، توانسته‌اند به خوبی در بخش‌های مختلف اداری و حتی مدیریت ادارات و واحدها نقش ایفا ‌کنند.

محمدی در ادامه  با برشمردن اهمیت و ارزش وجودی زن در نظام اسلام و توجه و احترام ائمه اطهار از جمله پیامبر اکرم (ص) بر شان و منزلت زن تاکید نمود.

وی افزود: مادر در خانواده یکی از اساسی ترین نقش ها را ایفا می کند آن هم تربیت فرزندان صالح و تحویل آن به جامعه است، چرا که تربیت فرزند از رکن‌های اساسی رشد و پیشرفت جامعه است.

دکتر محمدی در پایان این مراسم ضمن آرزوی توفیقات روز افزون در تمامی امور زندگانی در سایه توجهات حضرت ولی عصر )عجل الله فرجه الشریف( و تحت عنایات خاصه حضرت زهرا (سلام الله علیها) از درگاه حضرت سبحان برای بانوان همکار در  صندوق با اهداء لوح سپاس و شاخه گل تقدیر بعمل آورد.نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: