مراسم معارفه مدیر عامل محترم صندوق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق مراسم معارفه مدیرعامل صندوق با حضور معاون محترم امور تعاون وزارت تعاون، کار ر رفاه اجتماعی، اعضاء محترم هیأت مدیره صندوق و جمعی از مدیران تعاون برگزار شد.

در این مراسم مهندس مسکنی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی، به اهمیت بخش تعاون در کشور اشاره نمود و اظهار داشت توسعه بخش تعاون کشور می تواند کمک شایانی به توسعه اقتصادی کشور و همچنین ایجاد اشتغال پایدار در کشور نماید.

وی در ادامه به اهمیت نقش صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در جهت توسعه بخش تعاون کشور اشاره نمود و افزود صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با حمایت از شرکت های تعاونی می تواند به توسعه هرچه بیشتر این بخش کمک نماید.

وی در ادامه گفت: دانش و پتانسیل های بسیار عالی و قابل توجهی در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون وجود دارد که امیدوارم با حضور جناب آقای دکتر البرز محمدی به عنوان مدیر عامل این روند ادامه یابد وی در ادامه عملکرد دکتر البرز محمدی را در دوره حضور در صندوق به عنوان سرپرست را تحسین نمود و از ایشان به عنوان فردی با درایت و با تجربه که سبب اتفاقات خوب در بخش تعاون بوده اند نام برد و اظهار داشت امیدوارم با تجربه و درایت ایشان شاهد رشد چشمگیر در عملکرد صندوق و توسعه بخش تعاون باشیم.