تخصیص حد اعتباری برای شرکت های تعاونی

سرپرست صندوق در نشست آنلاین با مدیر بانک توسعه تعاون، معاون امور تعاون استان و اتاق تعاون استان آذربایجان شرقی اظهار داشت : هدف از این نشست ایجاد هم افزایی مطلوب فی مابین بانک توسعه تعاون و اتاق تعاون استان آذربایجان شرقی می باشد تا بتوانیم از ظرفیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان استفاده بهتری ببریم.

 دکتر محمدی در ادامه اظهار داشت بانک و صندوق تکمیل کننده یکدیگر هستند و در کنار هم برای توسعه بخش تعاون در خدمت رسانی به تعاونی ها قدم برمیدارند، سرپرست صندوق در ادامه با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان شرقی گفت: در استان هایی که ظرفیت های فراوانی برای توسعه اقتصاد و اشتغال کشور دارند باید کارهای مثبتی انجام داد .

در این نشست سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با اشاره به اهمیت شرکت های تعاونی در توسعه اقتصادی کشور افزود صندوق ضمانت با تضمین 70 درصد اصل و سود تسهیلات می‌تواند از شرکت های تعاونی حمایت نماید.

وی افزود یکی از اقدامات مهم ما در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون دیجیتالی کردن تمامی خدمات صندوق می‌باشد که با راه اندازی سامانه ضمانت تعاون "ساضمات" مراحل دریافت مدارک تا صدور ضمانت نامه را برای شرکت های تعاونی به کمتر از 10 روز خواهیم رساند.

وی افزود یکی از خدمات نوین صندوق ارائه حد اعتباری برای شرکت های تعاونی می باشد، شرکت های تعاونی می‌توانند تا سقف 21 میلیارد تومان از صندوق حد اعتباری دریافت نمایند.

در ادامه جلسه، مدیریت محترم امور شعب بانک توسعه تعاون و معاون محترم امور تعاون استان ضمن تشکر از برقراری ارتباط مجازی، آمادگی خود را جهت توسعه روابط و همکاری اعلام نموده و نقطه نظرات خود را بیان کردند.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: