راه اندازی پنجره واحد میان بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت جهت تسهیل در روند صدور ضمانت نامه

در راستای توسعه تعامل و ارتباط با نمایندگی های صندوق در استان به منظور تبادل نظر و دریافت نظرات و پیشنهادات کاربردی، در روز دوشنبه، مورخ 09/08/1401 جلسه ویدئو کنفرانس با نمایندگی صندوق در بانک توسعه تعاون و کارشناس معاونت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه جناب آقای دکتر محمدی مدیر عامل محترم ضمن تشکر و عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه، به  ضرورت تعامل مستمر  و هم افزایی بین نمایندگی های صندوق و مدیریت امور تعاون استان در راستای کمک به توسعه بخش تعاون اشاره نمودند.

وی در ادامه به افزایش سرعت صدور ضمانت نامه اشاره نمود و افزود با راه اندازی پنجره واحد میان بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و راه اندازی سامانه خدمات الکترونیک ساضمات در صندوق ضمانت در نظر داریم مدت زمان صدور ضمانت نامه را کاهش دهیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به ظرفیت های موجود در استان همدان بر لزوم توجه ویژه به تحقق برش استانی صدور ضمانت نامه ابلاغی از سوی معاونت امور تعاون و تحرک بیشتر نمایندگی، گزارشی از وضعیت عملکرد استان در حوزه ماموریت صندوق و ظرفیت ها و انتظارات از استان در این خصوص ارائه نمودند.

در ادامه جلسه، مدیریت محترم امور شعب بانک توسعه تعاون و کارشناس محترم امور تعاون استان ضمن تشکر از برقراری ارتباط مجازی، آمادگی خود را جهت توسعه روابط و همکاری اعلام نموده و نقطه نظرات خود را بیان کردند.نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: