بهره گیری از ظرفیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی صندوق نشست صمیمانه سرپرست صندوق با مدیران تعاون و نمایندگی های صندوق در استان خراسان شمالی صبح امروز به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای جلسه؛ دکتر محمدی، سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، به بیان اهداف صندوق در سال ۱۴۰۱ پرداخت و نقش معاونت امور تعاون، بانک توسعه تعاون و اتاق تعاون را برای رسیدن به این اهداف را بسیار با ارزش دانست.

وی در ادامه افزود فلسفه و ماموریت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، تقبل ریسک شرکت های تعاونی است تا بتوانند برنامه های ایجادی و توسعه ای خود را اجرا نمایند، از این رو بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت مکمل و دو محور اصلی حمایت از شرکت های تعاونی محسوب می‌شوند.

سرپرست صندوق ضمن اشاره به ظرفیت های خوب استان خراسان شمالی در توسعه بخش تعاون اظهار داشت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون توانسته است تا به امروز خدمات خوبی را به شرکت های تعاونی فعال در استان ارائه نماید.

سرپرست صندوق در پایان ضمن تاکید  بر لزوم  تحقق برش استانی صدور ضمانت نامه ابلاغی از سوی معاونت امور تعاون گزارشی از وضعیت عملکرد استان در حوزه ماموریت صندوق ارائه نمود و خواستار تحرک بیشتر نمایندگی های صندوق در استان خراسان شمالی شد.

در ادامه جلسه، مدیر محترم امور شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان شمالی و مدیر محترم امور تعاون استان آمادگی خود را جهت توسعه روابط و همکاری بیشتر با صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اعلام نمودند.
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: