کمک به توسعه فعالیت های اقتصادی استان خراسان رضوی با مشارکت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

به گزارش روابط عمومی صندوق در راستای برنامه های توسعه ای سرپرست محترم صندوق صبح امروز نشستی به صورت آنلاین با مسئولان بانک توسعه تعاون و مدیران امور تعاون استان خراسان رضوی برگزار شد.

در این نشست که با حضور سرپرست محترم صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، آقای بیدختی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، آقای محمدی مقدم معاون امور تعاون استان، آقای میرزائی دبیر اتاق تعاون استان و آقای روشندل نماینده صندوق در استان خراسان رضوی برگزار شد دکتر محمدی سرپرست محترم صندوق ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه، با اشاره به اهمیت استان خراسان رضوی و نقش بارز آن در اقتصاد کشور ﺑﻪ  ﺿﺮورت ﺗﻌﺎﻣﻞ و ﻫﻢ اﻓﺰاﯾﯽ ﺑﯿﻦ صندوق با بانک توسعه تعاون و ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ اﻣﻮر ﺗﻌﺎون اﺳﺘﺎن در راﺳﺘﺎی ﮐﻤﮏ ﺑﻪ افزایش سهم ﺑﺨﺶ ﺗﻌﺎون در اقتصاد استان تاکید کرد.

وی در ادامه افزود فلسفه و ماموریت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، تقبل ریسک شرکت های تعاونی است تا با فراغ بال بتواندد برنامه های ایجادی و توسعه ای خود را اجرا نمایند. این ماموریت صندوق در راستای کمک به بانک توسعه تعاون و شبکه بانکی کشور است تا ریسک خود را در بخش پرداخت تسهیلات کاهش دهند. از این رو بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت نه به عنوان رقیب بلکه بعنوان مکمل و دو محور اصلی حمایت از شرکت های تعاونی محسوب می‌شوند.

وی در ادامه گزارشی از وضعیت عملکرد استان در حوزه ماموریت صندوق و ظرفیت ها و انتظارات از استان در این خصوص ارائه نمود.

در ادامه جلسه، مدیر محترم امور شعب بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی، معاون امور تعاون استان و دبیر اتاق تعاون استان ضمن تشکر از برقراری ارتباط مجازی، آمادگی خود را جهت توسعه روابط و همکاری بیشتر نسبت به سنوات گذشته با صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون اعلام نمودند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: