توسعه اشتغال در استان اردبیل با حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

به گزارش روابط عمومی صندوق سرپرست صندوق در نشست با مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، معاون امور تعاون و اتاق تعاون استان اردبیل هدف از این نشست را فراهم نمودن ارتباط بهتر میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون و اتاق تعاون استان اردبیل دانست و اظهار داشت در نظر داریم با برگزاری این نشست از ظرفیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان استفاده بهتری ببریم و بتوانیم برای رفع موانع و مشکلات موجود قدم های مثبتی را برداریم.

دکتر محمدی در ادامه گفت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون و اتاق تعاون مکمل یکدیگر هستند و باید در کنار هم برای توسعه بخش تعاون و خدمت رسانی به تعاونی ها قدم بردارند.

سرپرست صندوق با اشاره به ظرفیت های استان اردبیل در توسعه بخش تعاون و ایجاد اشغال در استان گفت: در استان اردبیل شرکت های تعاونی بسیار خوب و رو به رشدی وجود دارند که در حوزه های مختلف اقتصادی کشور مشغول به فعالیت هستند که در نتیجه توسعه این شرکت ها سبب رشد اقتصادی و اشتغال در سطح استان و کشور می‌شود.

محمدی در ادامه افزود امیدوارم با حمایت بانک توسعه تعاون و اتاق تعاون در استان اردبیل بتوانیم خدمات بیشتری نسبت به سنوات گذشته به شرکت های تعاونی ارائه نماییم.

در ادامه این نشست کریمی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان اردبیل به ارتباط بسیار خوب بانک توسعه تعاون، صندوق ضمانت سرمایه گذاری و اتاق تعاون استان اشاره کرد و افزود این ارتباط باعث میشود تا در کنار هم برای توسعه بخش تعاون کشور حرکت کنیم.

وی در ادامه به تفاهم نامه همکاری میان معاونت امور تعاون، صندوق و بانک توسعه تعاون اشاره کرد و گفت این تفاهم نامه بسیار ارزشمند است و قطعا در عملکرد استان اردبیل تاثیرات بسیار زیادی خواهد داشت.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: