حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

به گزارش روابط عمومی صندوق «علی بهادری‌جهرمی» سخنگو، دبیر و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در حاشیه بازدید از نمایشگاه «رسم تعاون» که در برج میلاد تهران ضمن تشکر از معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علاوه بر اینکه از این نمایشگاه استفاده کردیم، از نزدیک با فعالیت‌ها و ظرفیت‌های موجود حوزه تعاون در کشور نیز آشنا شدیم.
 
وی افزود: مفهوم تعاون یک مفهوم بومی و دینی است  ما هر وقت از این مفاهیم فاصله گرفتیم، ضرر کردیم و هرچقدر بهتر از این مفاهیم بهره‌برداری کردیم، همه با هم مشکلات را بهتر حل کردیم.
 
دبیر هیات دولت گفت: باید از این مفهوم برای رسیدن به اهداف مشترک و دستاوردهای مشترک که سرجمع برای همه سود مشترک دارد، استفاده کنیم.
 
وی اظهار امیدواری کرد: با توسعه و ترویج روزافزون فرهنگ تعاون و تعاونی در کشور، شاهد بهره‌گیری هر چه بیشتر از این مفاهیم و ظرفیت باشیم که ریشه آن علاوه بر مبانی بومی و دینی ما، در قانون اساسی هم وجود دارد و به آن دقت خوبی شده است.
وی در حاشیه این بازدید از غرفه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بازدید نمود و دکتر محمدی سرپرست صندوق گزارشی از عملکرد صندوق از ابتدا تا کنون ارائه داد .
محمدی در این بازدید به لزوم افزایش سرمایه صندوق اشاره نموده و افزود با افزایش سرمایه صندوق میتوانیم حمایت بیشتری را ار شرکت های تعاونی انجام دهیم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: