بازدید سرپرست صندوق از شرکت تعاونی نوید کاران (برتر)

مدیرعامل صندوق از تعاونی نوید کاران (برتر) در استان مرکزی بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی صندوق دکتر البرز محمدی سرپرست صندوق از شرکت تعاونی نوید کاران (برتر) بازدید نمود.

این شرکت تعاونی در زمینه تولید و بسته بندی انواع فراورده های غذایی فعالیت میکند که در حال حاضر بالغ بر 1000 نفر در این شرکت تعاونی به صورت مستقیم مشغول فعالیت می باشند.

همچنین با توجه به کیفیت تولیدات این تعاونی،  امکان صادرات  محصولات به 15 کشور در خاورمیانه، اروپا و کانادا فراهم گردیده و مورد استقبال مصرف کنندگان قرارگرفته است.

در این بازدید دکتر محمدی ضمن اشاره به حمایت از شرکت های تعاونی در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون گفت ما در صندوق ضمانت با صدور انواع ضمانت نامه های بانکی توانسته ایم در جهت توسعه بخش تعاون و شرکت های تعاونی حمایت های لازم در جهت پوشش ریسک آنها را انجام دهیم.شرکت تعاونی برتر با توجه به تنوع محصول و رسوخ در بازارهای داخلی و خارجی از شرکتهای تعاونی فعال در حوزه صنایع غذایی و بسته بندی بوده که صندوق ضمانت آمادگی لازم برای تامین منابع مالی برای نقدینگی و طرح های توسعه تعاونی را دارد.

محمدی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات صدور ضمانت نامه بر بستر الکترونیک از برنامه های مهم پیش روی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است که این موضوع موجب افزایش سرعت صدور ضمانت نامه های صندوق می‌شود.

وی در ادامه افزود در نظر داریم تا بتوانیم با این روش مدت زمان صدور صدور ضمانت نامه های صندوق را به کمتر از 10 روز برسانیم.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: