بازدید سرپرست صندوق از شرکت دانش بنیان پویش پژوهان صنعت

به گزارش روابط عمومی صندوق سرپرست صندوق از شرکت دانش بنیان پویش پژوهان صنعت واقع در شهرک صنعتی پرند بازدید نمود.

در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان امروز سه شنبه مورخ 31/3/1401 دکتر محمدی سرپرست صندوق از شرکت فنی مهندسی پویش پژوهان صنعت بازدید نمود.

این شرکت دانش بنیان در زمینه مدیریت پروژه های صنعتی و انتقال تکنولوژی، طراحی، ساخت و تعمیرات انواع تجهیزات لوکوموتیو فعالیت دارد و همچنین توانسته است برای 42 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی نماید.

در این بازدید پیروزی مدیر عامل و عضو هیأت مدیره شرکت دانش بنیان پویش پژوهان صنعت گفت ما در شرکت پویش پژوهان صنعت سعی کرده ایم تا در موضوعات مختلفی توانمندی هایی را ایجاد نماییم، اما تمرکز بیشتر ما در بحث لوکوموتیو و راه آهن است  وی در ادامه  افزود تخصصی ترین فعالیت ما در زمینه بازسازی و تعمیر موتور بالای 300 اسب بخار است.

در ادامه این بازدید دکتر محمدی سرپرست صندوق به ضرورت حمایت از شرکت های دانش بنیان اشاره نمود و گفت یکی از مهمترین چالش های جدی در این بخش فراهم کردن تجهیزات و قطعات مورد نیاز و تامین مالی می باشد که ما میتوانیم در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تسهیلات اعطایی از بانک ها را ضمانت نماییم.

سرپرست صندوق در ادامه افزود، همانطور که تاکنون با تامین ضمانت نامه اعتباری در پروسه تامین مالی برای شرکت دانش بنیان پویش پژوهان صنعت مساعدت گردیده منبعد نیز آمادگی داریم تا حمایت همه جانبه خود را از این شرکت دانش بنیان فراهم نماییم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: