۱۰۱ تعاونی دانش‌بنیان در کشور برای اجرای شعار سال بسیج شدند

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به شعار و فرامین رهبر معظم انقلاب درخصوص اشتغال‌زایی، بخش قابل توجهی از اشتغال کشور در بخش تعاون قابل اجراست.
به گزارش روابط عمومی صندوق به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «مهدی مسکنی» با تأکید بر این که فرامین رهبر معظم انقلاب چراغ راه اقدامات این معاونت خواهد بود، ادامه داد: با توجه به شعار سال در خصوص تولید و اشتغال‌زایی و دانش‌بنیان آینده‌ای پرفروغ و روشن برای بخش تعاون قابل پیش‌بینی است.
وی با بیان این که ۵۰ درصد تعاونی‌های ثبت شده در کشور تعاونی‌های تولیدی هستند، افزود: بخش عمده این تعاونی‌ها در حال پیگیری و اجرایی کردن شعار سال هستند.
وی تصریح کرد: امروز ۱۰۱ تعاونی دانش‌بنیان در کشور وجود دارد که عدد بسیار قابل توجهی است که می‌توانیم بخشی از سبد اشتغال را در بخش تعاون به وسیله آنها محقق کنیم و جامعه عمل بپوشانیم.
مسکنی ادامه داد: امروز تأکید بر فرامین رهبر معظم انقلاب که «تعاون چشمه جوشان اشتغال است» داریم و تلاش بر این است که از سیاست‌های کلان معاونت و بخش تعاون بتوان در همسویی با سایر بخش‌های وزارتخانه مردم گام مؤثری در تعالی تعاون برداریم و نقش جدی ایفا کنیم.
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عین حال نوید آینده روشن در بخش تعاون را به تعاونگران داد

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: