«زاهدی وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

رییس جمهور ضمن پذیرش استعفای حجت‌الله عبدالملکی، محمدهادی زاهدی وفا را به سمت سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی صندوق به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با حکم رئیس جمهور محمد هادی زاهدی وفا به عنوان سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.

متن حکم رئیس جمهور بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر محمدهادی زاهدی‌وفا
براساس اصل (۱۳۵) قانون اساسی و با توجه به مراتب شایستگی و سوابق اجرایی جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی» منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری»، «مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی» و تعامل با هیأت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.
توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

 سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران
 
زاهدی وفا متولد سال ۱۳۴۲ و دارای مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه تورنتو کانادا است. معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی ودارایی، عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) و معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس جمهور از جمله سوابق مهم وی بوده است.
 
آیت الله رئیسی همچنین در حکمی دکتر حجت‌الله عبدالملکی را به عنوان مشاور رئیس جمهور منصوب کرد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: