چهارشنبه ٠٢ فروردين ١٤٠٢
EN
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، ضامن توسعه بخش تعاون
انتقادات و پیشنهادات
شناسه واریز
دفترچه راهنما
ارتباط با مدیر عامل
پیوندها
آمار بازدیدکنندگان

بازدید این صفحه: 78892
بازدید امروز: 289
کل بازدید: 6752271
بازدید کنندگان آنلاین: 3
زمان بازدید: 0/9845حمایت صندوق از دانش بنیان ها

سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون گفت: امسال این صندوق سقف ضمانت شرکتهای غیر تعاونی دانش بنیان در دریافت تسهیلات را افزایش خواهد داد، به طوریکه این شرکت ها تا سقف هفت میلیارد تومان حمایت می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی صندوق، البرز محمدی در همراهی با معاون محترم وزیر در امور تعاون در نشستی با مدیران شتاب دهنده، مراکز مشاوره کارآفرینی و کافه های کارآفرینی خراسان رضوی افزود: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون متعلق به دولت است و تسهیلات بانکی حوزه کسب و کارهای خرد و متوسط با اولویت شرکت‌های تعاونی را ضمانت می کند.

وی خاطر نشان کرد: ۷۰ درصد از منابع این صندوق سهم شرکت‌های تعاونی و بقیه آن سهم افراد حقیقی و حقوقی غیر تعاونی ها است که ضامن آنان در نزد بانکها برای دریافت تسهیلات می شوند.

وی بیان کرد: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تا چند ماه قبل تا سقف یک میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای تعاونی ها را به صورت ۱۰۰ درصدی ضمانت می کرد اما طی تفاهم ای که در شرف انعقاد با صندوق نوآوری و شکوفایی می باشد، سقف این ضمانت برای شرکتهای تعاونی دانش بنیان تا ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات و برای شرکتهای غیرتعاونی دانش بنیان تا هفت میلیارد تومان تسهیلات افزایش خواهد یافت.

وی اضافه کرد: هرچند ضمانت مزبور میزان خطرپذیری را برای صندوق بالا می برد اما هدف تقویت اقتصاد دانش بنیان ها در کشور است.

محمدی اظهار داشت: خراسان رضوی در بخش تعاونی و کارگروهی جزو استانهای برتر کشور است و حتی نیشابور چندی قبل در زمره معرفی شهر تعاون استان قرار گرفته بود.

در پایان، سرپرست صندوق آمادگی کامل خود و همکاران جهت مشارکت و همکاری بیشتر برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در استان خراسان رضوی را ابراز نمود.

در ادامه این نشست مهدی مسکنی معاون محترم وزیر در امور تعاون ضمن بیان وجود منابع سخت افزاری کافی برای حمایت از بنگاهها، نقش توسعه فردی و تقویت اراده در حل مشکلات را دارای اهمیت بیشتری برای توسعه اقتصاد دانش بنیان در کشور دانست. وی از همکاری و مشارکت مثبت و رو به توسعه صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در توسعه کسب و کارهای تعاونی و غیرتعاونی تقدیر کرد.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

طرح
ورود نمایندگی ها
مدارک مورد نیاز
نبض توسعه
معیارها و اولویت ها
بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.