چهارشنبه ٠٢ فروردين ١٤٠٢
EN
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، ضامن توسعه بخش تعاون
انتقادات و پیشنهادات
شناسه واریز
دفترچه راهنما
ارتباط با مدیر عامل
پیوندها
آمار بازدیدکنندگان

بازدید این صفحه: 78900
بازدید امروز: 406
کل بازدید: 6752388
بازدید کنندگان آنلاین: 2
زمان بازدید: 1/4219توسعه تعاون، محصول همکاری راهبردی صندوق و بانک

اختتامیه همایش بانک توسعه تعاون در مشهد مقدس با حضور اعضاء هیأت مدیره و مدیران ارشد ستادی و استانی بانک و با دعوت از معاون محترم وزیر در امور تعاون و سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق، در این مراسم دکتر محمدی سرپرست و عضو هیأت مدیره صندوق در ابتدا  گزارشی از عملکرد صندوق در سال جاری و مقایسه آن در مدت مشابه سال گذشته پرداخت. او بیان کرد : در یک بازه زمانی فشرده دوماهه، 31 جلسه مستقیم با امور شعب استان های بانک، ادارات کل تعاون استانی و نمایندگی صندوق در استان ها برگزار شد ودر هر جلسه کلیه مسائل فیمابین، مشکلات و دغدغه ها مطرح گردید. پس از بررسی و تحلیل کلیه نظرات ابراز شده از طرف استانها، صندوق سه بسته حمایتی شامل کاهش 50 درصدی نرخ کارمزد، حمایت از تعاونی های ممتاز و شرکت های دانش بنیان را تدوین و اجرائی نمود.

در ادامه، محمدی افزود : از ابتدای سال کاهش مدت زمان فرایند صدور ضمانت نامه در دستور کار قرار گرفت. بطوریکه در حال حاضر به محض وصول پرونده متقاضی، حداکثر ظرف مدت سه تا چهار روز مصوبه به تایید ارکان اعتباری صندوق رسیده و به متقاضی  ابلاغ می گردد.

وی در ادامه این نشست ضمن تشکر از همکاری هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک با صندوق، از پنج نمایندگی برتر بانکی در استان ها تقدیر به عمل آورد.

وی در ادامه به برنامه های آتی صندوق اعم از دیجیتالی کردن خدمات صندوق، افزایش سرمایه و توسعه نمایندگی های استانی اشاره نمود.

پس از اتمام همایش، سرپرست صندوق در همراهی با معاون وزیر در امور تعاون در نشستی با اعضا اتاق تعاون استان خراسان رضوی شرکت نمود. در این نشست جمعی از اعضای اتحادیه ها و هیئت مدیره تعاونی های استان حضور داشته و به بیان مشکلات و دغدغه ها پرداختند. دکتر البرز محمدی، سپرست صندوق ضمن دریافت کلیه نظرات، بطور موردی به بررسی برخی از مشکلات پرداخته و در انتها بر بکارگیری تمام منابع و توان صندوق بر حل مسائل تعاونی ها تاکید نمود.