حمایت از شرکت های تعاونی در استان کرمان

به گزارش روابط عمومی صندوق نشست هم اندیشی با نمایندگان صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان کرمان با حضور دکتر محمدی سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، کافی زاده مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، خواجی زاده مدیر امور تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت آنلاین برگزار شد.

در این نشست دکتر محمدی سرپرست صندوق اظهار داشت: استان کرمان به دلیل وجود تعاونی های بسیار بزرگ و مهم یکی از بهترین و مهمترین استانها در جهت توسعه تعاون کشور محسوب می‌شود.

محمدی در ادامه افزود هدف از این نشست ایجاد هم افزایی میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان می‌باشد تا بتوانیم از ظرفیت های صندوق در استان استفاده بیشتری نسبت به سنوات گذشته ببریم.

سرپرست صندوق در ادامه به اهمیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک توسعه تعاون در استان اشاره نموده و گفت صندوق ضمانت و بانک توسعه تعاون دو بازوی محرک توسعه بخش تعاون کشور هستند که در کنار هم جهت توسعه شرکت های تعاونی و اشتغال کشور گام های مثبتی بر می دارند.

در ادامه این نشست کافی زاده مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان کرمان گفت استفاده از ظرفیت های صندوق در سطح استان کرمان می‌تواند به توسعه بخش تعاون و اشتغال پایدار در استان کمک شایانی نماید و با توجه به فلسفه ایجادی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون که پوشش ریسک تسهیلات شرکت های تعاونی است این شرکت ها می‌توانند با بهره گیری از ظرفیت های این صندوق برای توسعه خود گام های مثبتی بردارند.

در پایان مسائل و راهکارهای اجرایی در خصوص حمایت بیشتر از شرکت های تعاونی و استفاده بیشتر از ظرفیت های صندوق ضمانت در استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: