بهره گیری از ظرفیت های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در استان یزد

به گزارش روابط عمومی صندوق در راستای برنامه های توسعه ای سرپرست صندوق صبح امروز نشستی با نمایندگی ها و مسئولین تعاون استان یزد به صورت وب اینار برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر محمدی سرپرست و عضو هیأت مدیره صندوق، حکمتی نیا مدیرامورشعب بانک توسعه تعاون، آقایی مدیر محترم امور تعاون استان یزد و یاسایی نماینده صندوق در استان برگزار گردید به بررسی و رفع موانع موجود در جهت توسعه و افزایش بهره گیری از ظرفیت های صندوق در استان یزد اشاره شد.

در این نشست دکتر محمدی سرپرست صندوق ضمن اشاره به ظرفیت های بالای استان یزد اظهار داشت هدف از برگزاری این نشست ایجاد هماهنگی و هم افزایی بیشتر میان صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بانک توسعه تعاون و اداره کل تعاون استان یزد می‌باشد.

محمدی در ادامه افزود فعالیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در جهت پوشش ریسک شرکت های تعاونی در سطح استان یزد باید نسبت به سنوات گذشته بیشتر شود و ما انتظار داریم تا از طرف بانک توسعه تعاون در سال 1401 پرونده های بیشتری را در جهت صدور ضمانت نامه برای شرکت های تعاونی دریافت نماییم.  

در ادامه این جلسه حکمتی نیا مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون گفت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک توسعه تعاون بازو های محرک توسعه تعاون کشور هستند

 مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان یزد در ادامه گفت استفاده از ظرفیت های صندوق در سطح استان یزد می‌تواند به توسعه بخش تعاون و اشتغال پایدار در استان کمک شایانی نماید و با توجه به فلسفه ایجادی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون که پوشش ریسک تسهیلات شرکت های تعاونی می باشد میتوان با بهره گیری از ظرفیت های این صندوق ریسک بانک را نیز کاهش دهیم.

در ادامه این جلسه آقایی مدیر امور تعاون استان یزد گفت: با توجه به ظرفیت هایی که در استان یزد وجود دارد میتوان از خدمات صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در جهت توسعه بخش تعاون استان یزد و حمایت از شرکت های تعاونی استفاده بهینه کرد.

در پایان مسائل و راهکارهای اجرایی در این خصوص مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: