برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی تعاون

به گزارش روابط عمومی صندوق مراسم گرامیداشت روز جهانی تعاون با شعار با هم بهتر از نو بسازیم در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این مراسم که با حضور زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسکنی معاون امور تعاون وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی، محمدی سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون برگزار شد از رئیس اتاق تعاون ایران برای عضویت در هیات مدیره اتحادیه جهانی(ICA) تقدیر شد.

در این مراسم سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تبریک عضویت اتاق تعاون ایران در هیات مدیره اتحادیه بین المللی تعاون(ICA)، این انتخاب را دستاورد مهمی در عرصه دیپماسی اقتصادی دانست و ابراز امیدواری کرد حضور در عرصه بین الملل برای تامین منافع اقتصادی اتاق های تعاون گسترش یابد.

در ادامه این مراسم مسکنی معاون امور تعاون ضمن اشاره به رویکرد متعالی منابع دینی و اعتقادی به مسئله تعاون اظهار داشت: تعاونگران در همه بخش‌های اقتصادی حضور داشته و امکان بروز و ظهور استعدادهای جوانان تحصیلکرده و صاحب ایده در قالب تشکیل تعاونی‌ها همراه با حمایت دولت فراهم است، دولت برای اشخاص حقیقی و حقوقی صاحب سرمایه می‌تواند بستری را فراهم نماید تا بسیاری از فعالیت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در این بخش شکل گیرد تا بتوان شاهد شکوفایی استعدادهای ملی و تقویت تولید ملی باشیم.

معاون امور تعاون وزارت تعاون قابلیت‌های تعاون برای نقش‌آفرینی در اقتصاد ملی را فراتر از وضعیت موجود دانست و افزود: تعاون رویکرد و راهکاری در فرآیندهای اقتصادی است که موجب مشارکت بیشتر اقشار مختلف اجتماعی در فرآیندهای تولیدی و اقتصادی می‌شود.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: