تعاونی های تولیدی پیشتاز توسعه بخش تعاون می باشند

به گزارش روابط عمومی صندوق دکتر محمدی مدیرعامل صندوق روز سه شنبه از تعاونی آذین پلاست فناوران آسیا واقع در شهرک صنعتی اشتهارد دیدار نمود.

این شرکت تعاونی در زمینه تولید انواع قطعات و مجموعه های تزریقی پلاستیکی فعالیت می نماید و تاکنون توانسته است برای بیش از 350 نفر به صورت مستقیم در دو شیفت کاری اشتغال زایی نماید.

دکتر محمدی ضمن بازدید از خط تولید شرکت تعاونی آذین پلاست از نزدیک با نحوه فعالیت این شرکت تعاونی آشنا شد.

وی در ادامه این بازدید اظهار داشت: این شرکت یکی از شرکت های تعاونی بزرگ و رو به توسعه می باشد که توانسته است قدم های بسیار مهمی را برای توسعه  فعالیت های تخصصی خود در زمینه  قطعات خودرو و  غیر خودرویی  برای تعالی بخش تعاون و اقتصاد کشور عزیزمان بردارد و در راستای توسعه بازار های بین المللی توانسته است در سال جاری قسمتی از تولیدات خود را صادر نماید.

وی در ادامه افزود: تعاونی های تولیدی می‌توانند کمک بسیار زیادی را در جهت رفع معضل  بیکاری که یکی از دغدغه های موجود در  کشور بوده با ایجاد فرصت های شغلی جدید مبادرت نمایند.

وی گفت : ما در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در صدد آن هستیم تا با افزایش صدور ضمانت نامه بتوانیم با پوشش بیشتر از تعاونی ها حمایت های مناسبتری را از این قبیل تعاونی ها داشته باشیم . ما به عنوان تأمین کننده تضمینات نهاد های مالی می توانیم پشتیبان خوبی برای شرکت های تعاونی تولید، خدماتی و توزیعی باشیم.

وی اظهار داشت: ما در صندوق ضمانت میتوانیم تا سقف 21 میلیارد تومان برای شرکت های تعاونی ضمانت نامه صادر کنیم و در تلاش هستیم تا بتوانیم سقف صدور ضمانت نامه را افزایش دهیم.

وی در پایان افزود صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون آماده حمایت از شرکت های تعاونی با صدور انواع ضمانت نامه های اعتباری و غیر اعتباری می باشد.نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: