حضور سرپرست صندوق در نشست مدیران ستادی و استانی بانک توسعه تعاون

هم افزایی بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون موجب تسهیل فعالیت تعاونی ها می شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق، سرپرست صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون هم افزایی بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون را موجب تسهیل فعالیت تعاونی ها اعلام نمود.

محمدی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک توسعه تعاون اظهار داشت: همکاری بانک و صندوق به عنوان دو رکن توسعه ای در فرآیندهای تامین مالی بخش تعاون حائز اهمیت است.

وی گفت: بخش تعاون ظرفیت بسیاری برای پیشبرد برنامه های توسعه ای اقتصادی کشور دارد و بسترسازی برای تسهیل فعالیت تعاونی ها از وظایف مهم نهادهای توسعه ای این بخش  مانند صندوق ضمانت و بانک توسعه تعاون محسوب می شود.

محمدی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات صدور ضمانت نامه بر بستر الکترونیک و مبتنی بر فضای دیجیتال از برنامه های مهم پیش روی صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است که این موضوع موجب افزایش سرعت صدور ضمانت نامه های صندوق می‌شود.

وی در ادامه افزود در نظر داریم تا بتوانیم با این روش مدت زمان صدور صدور ضمانت نامه های صندوق را به کمتر از 10 روز برسانیم.

وی در ادامه ضمن اشاره به اینکه بیشترین پورتفوی صدور ضمانت نامه در اختیار بانک توسعه تعاون می باشد گفت ما توقع داریم استان های صنعتی و کشاورزی پرونده های بیشتری را جهت صدور ضمانت نامه به صندوق ارسال نمایند.

وی تصریح نمود: از شبکه شعب بانک توسعه تعاون انتظار می رود در ارجاع پرونده های تسهیلاتی جهت صدور ضمانت نامه از سوی صندوق اهتمام کافی داشته باشند تا هم افزایی بانک و صندوق برای تکمیل فرآیندهای مالی بخش تعاون به نحو مناسب تری محقق گردد.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: