بازدید سرپرست صندوق از شرکت تعاونی تولیدی تکاب اتصال دماوند

سرپرست صندوق در راستای حمایت از شرکت های تعاونی و طرح های اشتغالزا از شرکت تعاونی تکاب اتصال دماوند بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی صندوق، دکتر البرز محمدی سرپرست صندوق به همراه معاون فنی و جمعی از کارکنان صندوق از شرکت تعاونی تکاب اتصال دماوند بازدید نمود .

این شرکت تعاونی با تولید اتصالات پلی اتیلن و تجهیزات آبیاری تحت فشار و سایر محصولات پتروشیمی با ایجاد اشتغال برای 185 نفر در شهرستان دماوند مشغول به فعالیت می باشد.

در این بازدید حاج علی مدیرعامل شرکت تعاونی تکاب اتصال دماوند ضمن خوش آمدگویی به جناب آقای دکتر محمدی و هیأت همراه گفت: عمده فعالیت در این شرکت تعاونی تولید در زمینه اتصالات پلی اتیلین با تنوع بیش از 400 محصول که  بعضی از محصولات آنها خاص و انحصاری می باشد وهمچنین فعالیت های اجرایی و پیمانکاری در همین حوزه فعالیت می باشد.

وی در ادامه ضمن اشاره به توسعه بازار هدف گفت ما تلاش کردیم با گسترش تنوع بخشی در تولیدات خود بتوانیم به فراخور نیازهای کشور ورود کنیم.

در ادامه این بازدید دکتر محمدی سرپرست صندوق به ضرروت حمایت از شرکت های تعاونی اشاره نمود و گفت یکی از مهمترین چالش های جدی در این بخش فراهم کردن مواد اولیه و تامین مالی می باشد که با قیمت بسیار بالا به دست تولیدکنندگان می رسد.

سرپرست صندوق در ادامه افزود، همانطور که تاکنون با تامین ضمانت نامه اعتباری در پروسه تامین مالی با این تعاونی مساعدت گردید منبعد نیز آمادگی داریم تا با حمایت همه جانبه از طرح های اشتغالزا در بخش تعاون موجبات توسعه بخش تعاون و اشتغالزایی را فراهم نماییم.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: