دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


با حضور کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون

به گزارش روابط عمومی صندوق به نقل از روابط عمومی اداره  کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : روز چهارشنبه 22 آبان 98 جلسه شورای اداری با حضور کبیری معاون امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور ، حسین نژاد رییس صندوق ضمانت تعاون کشور ، رستمی مدیرکل دفتر تعاونی های توزیعی کشور ، علیزاده مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، مدیران ستادی بخش تعاون و روسای ادارات تابعه شهرستان ها در محل اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه دكترکبیری معاون تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با اشاره به شرایط اقتصادی خاص کشور ، تمرکز وزارت در حوزه تعاونی ها را در سه بخش شفافیت ، نوآوری و افزایش بودجه برای توسعه و توانمند سازی تعاونی ها اعلام و خواستار همدلی بیش از پیش با مردم و تعاونی ها مخصوصا اقشار ضعیف شد.

وی با اشاره به افزایش 12 برابری بودجه بخش تعاون با همراهی نمایندگان مجلس ، انتظار از تعاونگران در حوزه های ترویجی ، آموزشی و پژوهشی را بالا عنوان کرد و بر اهمیت شفافیت در بخش تعاون تاکید نمود.

معاون تعاون وزارت متبوع خواستار تسهیل گری بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت تعاون در امر تسهیلات برای شرکت های تعاونی شد و از همگان خواست تا در شرایط کنونی با حمایت خود از تعاونی ها برای بهبود وضعیت بیش از گذشته همکاری نمایند.
دكترحسین نژاد رییس صندوق ضمانت تعاون کشور از دیگر حاضران این جسله  نیز ضمن ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده توسط صندوق ، به آمادگی صندوق ضمانت تعاون کشور برای حمایت از طرح های تعاونی اشاره نمود.
در ادامه كليه اعضا جلسه از چند شركت تعاوني در استان بازديد نمودند و به حل مشكلات موجود كه در مسير توليد انان بود پرداختند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.