پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
" صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از بین متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور ، نمایندگی فعال می پذیرد.
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون :

كارآفرينان نگران تامين وثيقه نباشند.

نشست توجیهی فنی نحوه برخورداری از تسهیلات اشتغال روستایی و نحوه استفاده از ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با حضور مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، نمايندگان مردم استان مازندران در مجلس شوراي اسلامي، مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي و جمعي از مديران و دست اندركاران حوزه تعاون و كار استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، مهدی حسین نژاد امروز در نشست توجیهی فنی نحوه برخورداری از تسهیلات اشتغال روستایی و نحوه استفاده از ضمانت نامه های صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، كار و رفاه اجتماعي مازندران با اشاره بر تاکید دولت بر ایجاد اشتغال روستایی و اعطای تسهیلات به این بخش اظهار داشت: دولت نگاه ویژه ای به اشتغال در روستاها دارد.

وی افزود: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون تاکنون با استفاده ازظرفیت های بالقوه ، دانش و نیروی انسانی خود، اثربخشی مناسبی جهت رسیدن به اهداف توسعه ای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی داشته است.

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور با اشاره به ظرفیت های مازندران در حوزه های مختلف گردشگری ، کشاورزی و صنعتی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی و دستگاه هایی که ارتباط مستقیم با روستاها دارند، مي بايست ظرفیت های آنها را بررسی نموده و براي دریافت اعتبار اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه دولت 350 میلیارد تسهیلات اشتغالزایی روستایی به مازندران اختصاص داده است، تاکید کرد : این مهم بایستی با در نظر گرفتن ظرفیت و اهلیت متقاضی در جهت ایجاد اشتغال روستایی هزینه شود.

حسین نژاد با بیان اینکه همزمان با ثبت نام وام اشتغال روستایی، ثبت نام برای صدور ضمانت نامه برای طرح های دارای توجیه اقتصادی که فاقد وثیقه هستند آغاز شده است، افزود: در حمایت از سیاست های دولت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، بستر لازم را جهت تأمین وثیقه مورد نیاز طرح های کارآفرین برای بهره مندی از تسهیلات در نظر گرفته شده روستاییان کشور، فراهم کرده است.

وی افزود: : تمامی بانک های عامل طرح اشتغال روستایی، طرف قرارداد صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون بوده و مجریان طرح های کارآفرین که طرح آنان دارای توجیه اقتصادی باشد نگران تأمین وثیقه نباشند.

حسین نژاد بانک‌های کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی را از موسسات عامل پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی اعلام کرد و درباره نحوه مراجعه متقاضیان گفت: افرادی که طرح‌های اشتغالزایی دارای توجیه اقتصادی دارند می‌توانند در اولین گام با مراجعه به یکی از دو مرجع اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مربوطه یا یکی از موسسات عامل نسبت به ارائه طرح خود اقدام کنند.

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور با اعلام اینکه پرداخت وام تعاونی های زنان تا سقف 300 میلیون تومان نیاز به وثیقه ندارد، افزود:این صندوق مصوب کرده است که وام های پرداختی به تعاونی های زنان تا سقف 300 میلیون تومان بدون وثیقه و تنها با گرفتن سفته بطور 100 درصد ضمانت شود.

وی در ادامه افزود: تخصیص اعتبار به طرح هایی تعلق می گیرد که توجیه اقتصادی داشته باشد و تاکید بر این است که در ایجاد کارآفريني، ایده و هدف نقش موثری داشته باشند.

حسین نژاد در خاتمه مازندران را مستعد برخی تولیدات کشاورزی از قبیل دانه های آفتابگردان و دانه های روغنی دانست و افزود: تولید این نوع محصولات موجب افزایش ارزش افزوده و تولید در استان می شود..


١٩:١١ - چهارشنبه ٩ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٩٨٩    /    تعداد نمایش : ٧١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.