دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
" صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از بین متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور ، نمایندگی فعال می پذیرد.
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

زنجيره ضمانت اعضاي تعاوني،

خدمت ويژه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون

مهدي حسين نژاد از ارائه خدمات ويژه به زنان تعاونگر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در دومين همايش تعاون، راه سوم اقتصاد كه با رويكرد نقش مشاركتي زنان در توسعه اقتصاد تعاوني برگزار شد، پيرامون خدمات صندوق به اين قشر به سخنراني پرداخت.

مهدي حسين نژاد گفت: بانوان فارغ التحصيل از دانشگاه هاي كشور دو برابر مردان هستند، درحالي كه نرخ بيكاري در بانوان دو برابر آقايان است و با توجه به اين امر بايد با دانشگاه ها تفاهم نامه هايي منعقد شود تا اين فارغ التحصيلان با آموزش به سوي ترويج و تشكيل تعاوني ها ترغيب شوند.

وي افزود: هم اكنون بستر لازم براي جهش بخش تعاون با محوريت زنان مهيا شده كه توانمند سازي آنها موجب مي شود ضمن افزايش پرتفوي عملياتي بانوان، تعاوني هاي شكل گرفته نيز  مانن ساير بخش ها و صنعتگران بانك پذير شوند و در اين راه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون به عنوان يكي از دو بال تامين مالي بخش تعاون در كنار بانك توسعه تعاون بوجود آمده است.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون گفت : ايران تنها كشوري است كه در آن صندوقي صرفاً براي تضمين بخش تعاون اختصاص يافته است و بانوان مي بايست از اين ظرفيت استفاده نمايند.

مهدي حسين نژاد در رابطه با خدمات صندوق اظهار داشت: در دو روش مستقيم با مراجعه صاحبان تعاوني به نمايندگي ها و سايت و روش غير مستقيم با معرفي تعاوني توسط سيستم بانكي خدمات قابل ارائه خواهد بود كه علاوه بر تمام ضمانت نامه هاي بانكي، صندوق خدماتي را نيز به طور انحصاري ارائه مي دهد كه ضمانت نامه اعتباري و طرح تامين مالي جمعي از آن جمله اند.

در ضمانت نامه اعتباري، تسهيلات دريافتي تعاوني ها توسط صندوق تضمين مي شود و در تامين مالي جمعي نيز صندوق بين سپرده گذاران و شركت ها واسطه مي شود تا به اين ترتيب سرمايه مردمي با نظارت و تضمين صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون بر نوسانات بازار و سرمايه و مراحل پيشرفت پروژه به شركت هاي نوآور و صاحب ايده برسد.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در پايان گفت: با توجه به برگزاري اين همايش و آغاز به كار فعاليت جمعيت زنان تعاونگر، در تعامل با اعضاي هيئت مديره صندوق از اين پس خدمتي ويژه به بانوان ارائه مي شود كه طي آن تعاوني هاي بانوان مي توانند تا سقف سه ميليارد ريال با ضمانت زنجيره اي اعضاي تعاوني از خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون بهره برداري نمايند.


١٥:٣٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٩٥٦    /    تعداد نمایش : ٦١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.