جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، ضامن توسعه بخش تعاون
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


معاون وزير و مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در كرمان‎معاون امور تعاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان برای توسعه بخش تعاون استان کرمان خبر داد.

‎به گزارش روابط عمومي صندوق، محمد کبیری روز پنجشنبه در نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کرمان،  از الکترونیکی شدن تشکیل مجامع تعاونی ها خبر داد.
‎ وی  كه به همراه مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون به استان كرمان سفر كرده است در ادامه گفت: سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی در کشور راه اندازی شده و این مهم نقطه عطفی در تعاونی ها است .
‎کبیری تصریح کرد: نظارت شفاف در این سامانه به خوبی انجام و فاز دوم آن همراه با الکترونیکی برگزار شدن مجامع تعاونی ها در دهه فجر امسال رونمایی می شود.
‎معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره این که زیست بوم نوآوری و بخش تعاون در سطح کشور متولد شده که باید پرورش یابد، اظهارکرد:  در ۱۱ استان کشور مرکز نوآوری راه اندازی شده و با تامین اعتبار می توانیم این مراکز را افزایش دهیم.
محمد كبيري از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان برای توسعه بخش تعاون استان کرمان خبر داد و گفت: این استان مهد تعاون ایران است زیرا بزرگترین تعاونی ها در آن وجود دارد.
‎رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با بیان این که اصلاح قانون تعاون در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار دارد، گفت: اتاق تعاون یک طرف تنظیم قانون جدید است و درخواست داریم مدیران، کارشناسان و صاحب نظران در حوزه تعاون نظرات خود را در این زمینه ارائه کنند.
‎ محمدرضا پورابراهیمی با بیان این که این استان، مرکز تعاونی های کشور و یکی از خاستگاه‌های نظام تعاون کشور است، افزود: اقدامات مطلوبی در حوزه تعاونی استان انجام شده است.
‎پورابراهیمی با بیان این که جهت گیری های بخش تعاون در حوزه محتوایی باید تغییر یابد، تصریح کرد: جای رشته های تعاونی در دانشگاه‌ها خالی است و این ظرفیت سازی می تواند انجام شود.
‎وی بر لزوم اصلاح قانون تعاون تأکید کرد و گفت: زیرساخت های مطالعاتی لازم در این خصوص انجام شده است و در این جلسه مقرر شد در کارگروه تخصصی بخش تعاون در استان کرمان ظرف سه هفته آینده با نظر معاون تعاون وزیر کار  10 مورد اصلی اصلاح قانون تعاون احصأ و به مجلس شورای اسلامی ارسال شود.

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.