جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، ضامن توسعه بخش تعاون
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، حامي منافع مردم

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در نهمين جشنواره تعالي مديريت تعاون، رعايت مسئوليت اجتماعي را از اولويت امور بر شمرد.

‎به گزارش روابط عمومي صندوق، جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی در نهمين دوره خود، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و جمع ديگري از اصحاب بخش تعاون كشور بود.
‎در بخشي از اين مراسم، مهدی حسین نژاد، مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با تاكيد بر اهميت مسئوليت اجتماعي در تعاوني ها،
‎گفت: تعاونی‌ها در ذات خود دارای مسئولیت اجتماعی هستند و اين مهم بايد در اين مجموعه ها مورد توجه قرار گيرد تا از اين طريق، تعامل و اعتماد اعضا موجب رشد شده و به همين سبب تعاونی هایی که مسئولیت اجتماعی را می‌پذیرند، از سوی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون حمایت می‌شوند و از منظر شركتي نيز اگر به مسئوليت اجتماعي در تمام ابعاد پرداخته شود، آثار مطلوبي بر جاي گذاشته مي شود.
‎وی تصریح کرد : در دوره تصدی آقای شریعتمداری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور دكتر كبيري در معاونت امور تعاون، اين بخش دچار تحول شده و تعاوني ها با اميد و انگيزه بيشتري فعاليت مي كنند و بستر حمايت از تعاوني هاي دانش بنيان و نوآور نيز ميسر شده و اين امر به ارتقاء سهم بخش تعاون در اقتصاد كشور كمك مي كند.
‎حسین نژاد در تشریح حمایت های این صندوق از تعاوني ها، گفت : تلاش صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در آن است كه پس از شناسايي نياز تعاوني ها، متناسب با آن خدمات متنوعي را ارائه دهد تا با رفع موانع،  زمينه توسعه اين بخش فراهم آيد، به عنوان نمونه با تمهيدات انديشيده شده، زنان سرپرست خانوار مي توانند بدون وثیقه از سوی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون ضمانتنامه دریافت می کنند.
‎حسین نژاد در پايان بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات و رعایت تکریم ارباب رجوع و احترام در صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تاکید کرد و افزود: با رعایت مسئولیت اجتماعی،  منافع نهایی مردم تامين مي شود اين امر به کاهش  شکایت ها  در صندوق منجر شده و با حركت در مسير رعایت مسئولیت اجتماعی، احترام متقابل و تعامل و دوستی و ارتباط دو طرفه حاصل مي شود.


 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.