جمعه ٢٦ دی ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، ضامن توسعه بخش تعاون
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


پنجره واحد بخش تعاون در مركز نوآوري و توسعه تعاون

معاون وزير تعاون از تلاش هاي اين معاونت براي راه اندازي مركز نوآوري و توسعه تعاون سخن گفت.

به گزارش روابط عمومي صندوق، محمد کبیری، معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در مراسم افتتاح مركز نوآوري و توسعه تعاون با بیان اینکه این مرکز نتیجه یک کار گروهی موفق با همکاری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و بانک توسعه تعاون و... بوده است، اظهار کرد: طی این مدت توانستیم سامانه جامعه هوشمند بخش تعاون را راه اندازی کنیم و حالا این بخش تبدیل به اتاق شیشه‌ای شده كه اعتماد مردم را مجدد احیا نمايد.
وی با بیان اینکه توسعه نوآوری و حمایت هدفمند از تعاونی‌ها، رویکرد دوم ما بود که امروز یکی از اصلی‌ترین نقاط عطف آن به وقوع پیوست، افزود: با همکاری جهاد دانشگاهی توانستیم شبکه بزرگی از اساتید دانشگاهی تشکیل دهیم تا در نهایت یک اتاق فکر بزرگی را در سطح کشور داشته باشیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه توانستیم پنجره واحد خدمات برای تعاونی‌ها اعم از ارائه تسهیلات، مشاوره تامين اجتماعی، آموزش‌های مجازي، مشاوره‌های حقوقی و پیشخوان دولت ایجاد کنیم و این خدمات را به تعاونی‌ها ارائه دهیم، گفت: امکان ایجاد صندوق‌های خطرپذیر را ممکن و توانمندسازی تعاونی‌ها را از طریق آموزش‌های آنلاین و حضور استارتاپ‌ها دنبال کردیم تا در نهایت فعالیت های جدیدی در بحث توسعه دولت الکترونیک به وجود آمد.
کبیری تصریح کرد: برگزاری اولین مجمع الکترونیکی بخش تعاون موفقیت آمیز بود که در آینده نيز توسعه پیدا خواهد كرد و در حال حاضر با کمک شرکت‌های دانش بنیان، اولین شتاب دهنده بخش تعاون را مستقرکردیم.
او با بیان اینکه زیست بوم نوآوری و فناوری بخش تعاون با کمک همه متولد شد و کار خود را آغاز کرد تا سرعت خدمات رسانی به تعاونی‌ها بالا باشد، تصریح کرد: ما برای افتتاح این مركز 26 بار تلاش کردیم تا بالاخره موفق شدیم.
کبیری ادامه داد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست کمک داریم تا مواد قانونی که به تعاونی‌ها کمک میکند اجرایی و عملیاتی شود و اگر نیاز به اصلاح دارند سریع‌تر اصلاح شوند. 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.