پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان ملی بهره وری خبر داد: گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون


به گزارش صندوق به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، محمد کبیری در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان ملی بهره وری ، هدف از این تفاهم نامه را گسترش تعامل و همکاری های دو جانبه در زمینه ارتقا بهره‌وری حوزه تعاون خواند و گفت: بخش تعاون یکی از مهمترین ارکان اقتصادی کشور است.
وی مهمترین برنامه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای افزایش بهره‌وری تعاونی‌ها، از طریق دو رویکرد افزایش شفافیت در تعاونی های سنتی و تاکید بر نوآوری در قالب تعاونی ها نوبنیان معرفی کرد.
کبیری در ادامه به برخی اقدامات بهره‌ورانه بخش تعاون از جمله ایجاد سامانه‌ای جامع و هوشمند به عنوان پنجره واحد خدمات بخش تعاون که امکان نظارت مستقیم اعضا بر روی فعالیت‌های هیئت مدیره و مدیران عامل را دارد، اشاره کرد.
وی همچنین تاسیس مراکز نوآوری در بخش تعاون با کمک معاونت علمی و فناوری رییس جمهور را از دیگر اقدامات مهم این وزارتخانه برای ارتقای بهره‌وری عنوان کرد.
فاطمه پهلوانی  رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران بر نقش کلیدی تعاون در سایر بخش‌های اقتصادی کشور که موضوع تحقق سهم بهره‌وری در رشد اقتصادی را دنبال می‌کند، تاکید کرد .
وی خاطرنشان کرد: همکاری با دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تدوین برنامه‌های عملیاتی ارتقای بهره‌وری و استقرار چرخه بهره‌وری در دستگاه‌ها  یکی از مهمترین برنامه‌ها و زمینه‌های مشترک سازمان ملی بهره‌وری ایران با ذینفعان حوزه بهره‌وری است.
رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران ابراز امیدواری کرد زمینه‌های همکاری در این تفاهم نامه با عزم راسخ دو طرف پیگیری شود.
گفتنی است سازمان ملی بهره‌وری ایران به منظور تاکید بر نقش ذینفعان دوره بهره‌وری در بخش‌های عمومی و خصوصی تعاونی تحقق اهداف ارتقای بهره‌وری ملی عقد تفاهم نامه با نهاد‌ها و دستگاه‌های مختلف را در دستور کار خود دارد.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.