شنبه ٠٥ مهر ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


افزايش مشتريان با تنوع بخشي در خدمات

كارگاه آموزشي و توجيهي توسعه خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با صحبت هاي عضو هيئت مديره صندوق، به كار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، پس از برگزاري نشست هاي تخصصي در كارگاه آموزشي و توجيهي توسعه خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با حضور مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و اعضاي هيئت مديره صندوق و بانك توسعه تعاون در كنار نمايندگان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون از سراسر كشور، با جمع بندي مباحثه مطروحه توسط عبدالرضا كريم پور، عضو هيئت مديره صندوق، اين گردهمايي به پايان رسيد.

در بخش پاياني اين نشست، ضمن پرسش و پاسخ شركت كنندگان، عضو هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با قدرداني از حضور نمايندگان، برگزاري اينگونه كارگاه ها را بسيار مثمر ثمر دانست و اظهار داشت: همكاران من در ستاد صندوق همواره آمادگي لازم را براي راهنمايي و مشاوره فني نمايندگان را دارند و استفاده از اين ظرفيت، علاوه بر رفع كاستي ها و موانع موجود، سبب رشد فرآيندهاي آتي مي شود.
كريم پور در ادامه افزود: ما دست ياري به سوي شما دراز مي كنيم تا با ايفاي نقش مهم نمايندگي ها، اهداف صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون محقق شود و در همين راستا نيز محصولات جديدي به سبد محصولات صندوق افزوده شده تا با تنوع بخشي خدمات، سهم بيشتري از بازار بتوانند از فعاليت هاي صندوق بهره برداري نمايند.
عضو هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در خاتمه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه هاي همكاري گفت: حمايت از شركت هاي دانش بنيان و طرح هاي نوآورانه از اولويت هاي صندوق است و به همين منظور تفاهم نامه هايي با معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و ساير مبادي ذيربط منعقد شده كه ثمرات آنها نيز به زودي اعلام خواهد شد.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.