سه شنبه ٠٨ مهر ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


نقش ارزشمند نمايندگان در معرفي فعالانه خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون

در كارگاه آموزشي و توجيهي توسعه خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، نشست هاي تخصصي موضوعي براي نمايندگان سراسري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، به منظور توانمندسازي نمايندگان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در ارائه خدمات و محصولات به مراجعين، در كارگاه آموزشي و توجيهي توسعه خدمات، نشست هاي تخصصي با مباحثي چون استراتژي بازاريابي، تشريح جزييات مراحل اعتبارسنجي، صدور و پايش، امور حقوقي، شفافيت و مبارزه با پولشويي و معرفي سامانه هاي الكترونيكي صندوق برگزار شد.

در ابتداي اين نشست ها علي حسين شهريور، دبيركل خانه تعاونگران و مدير امور بين الملل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي با اشاره به نوآوري ها و خلاقيت هاي صورت پذيرفته در صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون اظهار داشت: اين مجموعه با فعاليت هايي فراتر از اساسنامه و طراحي محصولاتي چون تعاون ماركت و تامين مالي خرد تضمين شده و حمايت از  صندوق هاي تعاوني خطرپذير زمينه را براي توسعه بخش تعاون فراهم نموده و شايسته است كه نمايندگان بيش از گذشته، خدمات صندوق را فعالانه براي مشتريان معرفي نمايند و با مشاوره هاي فني و تخصصي با استفاده از ظرفيت هاي قانوني صندوق، تعاوني ها را جذب نمايند.

سپس دكتر رحمت الله قلي پور، از اساتيد برجسته حوزه مديريت و بازاريابي دانشگاه و مشاور مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با تشريح مباحث بازاريابي نظير الزامات و آميزه بازار، تفاوت بازاريابي در سازمان هاي دولتي و بخش خصوصي، محصول بازارپذير، بازاريابي پاسخگو، نقش نيروي انساني و تكنولوژي در بازاريابي و ... نمايندگان استاني صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون را براي جذب مشتريان بيشتر ترغيب نمود.
در ادامه اين نشست ها، مديران ستادي صندوق، به تناسب موضوع، مواردي را براي حاضرين بيان نمودند تا خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با سهولت بيشتري در اختيار مشتريان سراسر كشور قرار گيرد.نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.