شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


موجب رشد اعتماد عمومي

نشست تخصصی بررسی نقش و جایگاه تعاونی‌های زنان در توسعه اقتصادی اجتماعی در ايام هفته تعاون برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي صندوق، معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي در نشست تخصصی بررسی نقش و جایگاه تعاونی‌های زنان در توسعه اقتصادی اجتماعی در سالن تلاش اظهارداشت: اقدامات گسترده‌ای برای توسعه شفافیت و نوآوری در حوزه تعاون انجام شده و سامانه جامع هوشمند تعاون به عنوان پنجره واحد تعاون طراحی و بهره‌برداری شده است.
وی با بیان موفقیت‌ها و عملکرد رو به پیشرفت بانوان در کارآفرینی و تعاون گفت: انتظار می رود که  زنان در توسعه نوآوری پیشگام باشند.

معاون تعاون وزیر کار با اشاره به انعقاد تفاهم‌نام میان معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق نوآوری و شکوفایی، این اقدام را بستری مناسب برای حمایت از نوآوری‌ها  و خلاقیت‌ها در روش‌های تولید دانست و در ادامه به راه‌اندازی مرکز نوآوری تعاون اشاره کرد.
معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اهمیت توجه به مولفه‌های بازاریابی گفت: بانوان تعاونگر و کارآفرین در تولید محصولات به ویژه صنایع دستی و خانگی نیاز بازار و مصرف‌کنندگان را به خوبی مد نظر داشته باشند.

کبیری سیاست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در این زمینه، حمایت  بیشتر از زنجیره‌های تولیدی اعلام کرد تا کمک خوبی برای ایجاد زنجیره ارزش مناسب در فعالیت‌های اقتصادی ایجاد شود.

وی خاطر نشان کرد: پرداخت ۱۸۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری موجب حفظ  توسعه و ایجاد اشتغال در مناطق مختلف روستایی شده و فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی روند روبه افزایش خواهد داشت و در کنار توسعه فعالیت اقتصادی، کمک به توسعه فرهنگ مشارکت‌پذیری و مشارکت محوری به ویژه در بنگاه‌داری باید مد نظر قرار گیرد.
معاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌گفت: افزایش شفافیت و نوآوری در تعاونی ها موجب رشد اعتماد عمومی و بهره وری می‌شود و این وزارتخانه در اندیشه حمایت بیشتر از زنجیره های تولید است.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.