پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


بر عملكرد صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در سال١٣٩٧

مجمع عمومي ساليانه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و اعضاي مجمع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، به مانند هر سال با اجتماع نمايندگان مجمع صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، اعضاي هيئت مديره صندوق و حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي به عنوان رييس، مجمع عمومي عادي ساليانه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در سال مالي منتهي به۲۹/۱۲/۹٧در محل وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي تشكيل جلسه داد.

در ابتداي اين جلسه، محمد شريعتمداري، وزير تعاون كار و رفاه اجتماعي ضمن تبريك فرا رسيدن هفته دولت و با اشاره به ديدار اخير هيئت دولت با مقام معظم رهبري و بيانات پر اهميت ايشان راجع به فعاليت هاي دستگاه ها و سازمان هاي دولتي، برگزاري مجمع ساليانه را فرصتي براي بررسي عملكرد سازمان ها دانست و اظهار داشت: گزارشي كه به طور سالانه در مجمع ارائه مي شود، سبب مي شود كه مديران با بازنگري در فعاليت ها و آمار و ارقام، نقاط ضعف و قوت خود را شناسايي نموده و در سال هاي آتي برنامه ريزي مناسبي را براي پيشرفت مجموعه تهيه نمايند.

دكتر شريعتمداري در ادامه افزود: تعاون به عنوان يكي از راه هاي اساسي پيشبرد اقتصاد كشور بر مبناي فعاليت هاي مشاركت جويانه است و به همين دليل بايد با تجميع نظر صاحبنظران منشوري طراحي شود تا بر اساس آن، بخش تعاون به سهم بيش از ٢٥درصد در اقتصاد كشور دست پيدا كند.

وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي گفت: ما بايد تعاون را به مخاطبان عام و خاص بهتر و بيشتر معرفي كنيم تا افراد از مزاياي تعاون آگاهي پيدا كنند و در توسعه اين بخش ايفاي نقش كنند. چنانكه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با تهيه و بهره برداري از طرح تامين مالي خرد تضمين شده فرصتي را فراهم كرده تا علاوه بر تعاوني ها، شركت هاي دانش بنيان و صاحب انديشه بتوانند از ظرفيت مالي موجود در جامعه بدون پيچيدگي هاي بانكي استفاده نمايند.

دكتر شريعتمداري اظهار اميدواري كرد كه با توجه به عملكرد و خدمات صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، اين مجموعه به سازماني توسعه اي و فراتر از بخش تعاون تبديل شود.

همچنين در ادامه اين نشست مهدي حسين نژاد، مديرعامل و نايب رئيس هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، گزارشي از فعاليت هاي صندوق در سال٩٧را به حاضرين ارائه داد و پس از آن اعضاي مجمع به بيان نكاتي در خصوص فعاليت هاي صندوق پرداختند.

در ادامه اين مجمع، حسابرس مستقل و بازرس قانوني، گزارشي را جهت استماع اعضا، از نحوه عملكرد و صورت هاي مالي شامل سود و زيان و تراز نامه صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون بيان داشتند كه نظر نهايي حسابرس بر عملكرد استاندارد صندوق و رشد صورت هاي مالي منتهي به۲۹/۱۲/٩٧صحه گذاشت و وضعيت صورت های مالی صندوق، مطلوب اعلام شد.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.