شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


در صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون

به منظور تعامل مطلوب با مشتریان و تسهیل روند ارائه خدمات، دو سامانه ی جدید درجلسه هیئت مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی صندوق، خدمت رسانی با کیفیت به مشتریان در کنار تعامل مناسب همواره سبب افزایش رضایتمندی ایشان بوده و این امر سبب توسعه بازار و وفاداری مشتریان پیشین می شود؛ به همین جهت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون طی سالیان اخیر با طراحی خدمات جدید و به روز، تمام تلاش خود را برای ارتقاء رضایت جامعه هدف به کار بسته است.

اما در ادامه فعالیت های صندوق برای بهبود سطح خدمات، در جلسه اخیر هیئت مدیره از دو سامانه کاربردی اعتبارسنجی و انتقادات و پیشنهادات رونمایی شد؛ بنابر طراحی صورت گرفته در سامانه اعتبارسنجی، اعطای رتبه اعتباری به متقاضیان بر مبنای مستندات موجود برای تسهیل در ارائه تضامین انجام می پذیرد.

در این سامانه، گروه کارشناسی با استخراج اطلاعات از درخواست های واصله و ورود آنها به سیستم بر مبنای شاخص های اقتصادی و اجتماعی چون میزان سرمایه، تراز مالی، سوابق فنی و تخصصی، کارآفرینی، حسن شهرت و ...  رتبه مدنظر را از سامانه دریافت نموده و با توجه به آن در روند صدور خدمات ترتیب اثر می دهند.

گفتنی است ویژگی پر اهمیت این سامانه، عدم دخل و تصرف سلیقه کاربر در اعتبارسنجی بوده و نتیجه حاصله صرفاً از اطلاعات موجود در درخواست متقاضی پدید می آید.

همچنین در ادامه این جلسه سامانه دیگری به منظور دریافت انتقادات و پیشنهادات مشتریان صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون رونمایی شد؛ این سامانه که به پیشنهاد روابط عمومی و با تدبیر مدیرعامل صندوق طراحی شده است، به مراجعین و مشتریان این امکان را می دهد تا به صورت برخط (ONLINE) نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را نسبت به عملکرد واحدها و کارکنان ثبت نموده و مراحل ارجاع و پاسخگویی به آن را نیز پیگیری نمایند، در این سامانه واحد روابط عمومی پس از وصول، نظرات را بر اساس ماهیت طبقه بندی نموده و به واحد های موردنظر ارجاع می دهد تا پس از اخذ پاسخ مناسب، نتیجه را از طریق سامانه و پیامک به مشتریان اعلام نماید.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.