دوشنبه ٠٤ شهريور ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


به مناسبت هفته كارگر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همراهي مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، همزمان با آغاز گرامیداشت هفته کارگر با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ‌ تجدید میثاق کرد. 

به گزارش روابط عمومی صندوق،  محمد شریعتمداري، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز همزمان با آغاز گرامیداشت هفته کارگر به همراه مديرعامل و اعضاي هيئت مديره صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و جمعي ازمعاونین و کارکنان این وزارتخانه و صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و جمعی از کارگران واحد های تولیدی استان تهران با حضور در مرقد مطهر امام راحل با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند . 

شرکت کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل و شهدای والا مقام  تجدید پیمان کردند .

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) نگاه ویژه ای به کارگران به عنوان نیروهای مولد جامعه داشتند، اظهار داشت: امیدواریم امسال که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال رونق تولید نامگذاری شده است شاهد ارتقای منزلت کارگران در جامعه باشیم.

شریعتمداری ادامه داد: امروز در آستانه هفته کار و کارگر بسیار خشنودیم که به همراه جمعی از کارگران پرتلاش کشور در جوار مرقد مطهر امام راحل با آرمان های والای ایشان تجدید بعیت می کنیم.

وی با بیان اینکه کارگران ایران اسلامی همواره پیرو خون شهدا و رهبر معظم انقلاب هستند، عنوان کرد: تلاش تمامی کارگران ایران اسلامی در جهت روشن نگاه داشتن فانوس نظام اسلامی ایران است که امروز به خوبی توسط رهبر معظم انقلاب هدایت می شود.
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.