پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


با 498 نفر شاغل بومي در منطقه روستايي

مديران صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون از تعاوني در استان كرمانشاه بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومي صندوق، فرآيند صدور ضمانت نامه و ارائه خدمات به مشتريان، منوط به انجام بررسي هاي فني و تخصصي بوده و به همين جهت، طرح ها توسط  مديران و كارشناسان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون با سفر به اقصي نقاط كشور به صورت ميداني اغلب طرح هاي نيازمند حمايت را مورد مشاهده قرار مي دهند.

عضو هيئت مديره صندوق به همراه مديران اعتبارسنجي و صدور ضمانت نامه در سفر اخير خود به استان كرمانشاه، در محل طرح تعاونی یکصد و بیست و یک فرآورده های دامی و لبنی بهار دالاهو حضور يافته و امكانات اين تعاوني را كه بيش از بيست سال از زمان آغاز فعاليتش مي گذرد، بررسي نمودند.

اين مجموعه كه با حضور ٤٩٨ نفر از افراد بومي منطقه اسلام آباد غرب از ماشين آلات روز دنيا بهره مي گيرد و محصولات خود را با نشان تجاري مانيزان در سراسر كشور توزيع مي نمايد، موفق شد نظر مساعد كارشناسان صندوق را براي صدور تضامين لازم جلب نموده و از خدمات صندوق در قالب ضمانت نامه اي اعتباري استفاده كند.

گفتني است، ضمانت نامه در نظر گرفته شده براي  تعاونی یکصد و بیست و یک فرآورده های دامی و لبنی بهار دالاهو با ارزشي بالغ بر ٥٠.٠٠٠ميليون ريال صادر خواهد شد