پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


در سال جاری شاهد رشد جهشي صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در سایه توانمندسازی شرکت ها و طرحهای روستایی بوده ایم

از ابتداي سال جاري تا پايان شش ماهه نخست، به ميزان ٣٢٠٠ميليارد ريال ضمانت نامه توسط صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون تصويب شد.

به گزارش روابط عمومي صندوق، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در كارگاه آموزشي نمايندگان، نكاتي را پيرامون عملكرد شش ماهه سال جاري بيان كرد.

مهدي حسين نژاد، هدف از برگزاري كارگاه آموزشي نمايندگان صندوق را در هماهنگ سازي نمايندگان براي اعطاي تسهيلات و حمايت از توليد كنندگان و تعاونگران دانست و گفت : بسياري از كارآفرينان و شركت ها صاحب ايده ها و افكار تازه اي هستند كه متاسفانه عدم توانايي در تامين وثايق براي اخذ تسهيلات، تحقق نوآوري ها را مختل مي نمايد، ليكن صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون به عنوان نماينده دولت جمهوري اسلامي ايران در صدد رفع اين نقصان برآمده و با كمك نمايندگان سراسر كشور بستري را فراهم آورده تا توليدكنندگان بتوانند با سهولت بيشتري خدمات مورد نياز را دريافت نمايند.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در ادامه افزود : رشد عملكرد ساليانه صندوق بيانگر ميزان استقبال از خدمات بوده و در شش ماهه نخست سال جاري نيز تصويب ٣٢٠٠ميليارد ريال رشد جهشي صندوق را به همراه داشته است كه تحقق اين رشد در سايه توانمندسازي شركت ها و طرح هاي روستايي بوده است.

وي در خاتمه اظهار داشت : تسهيل در توليد، ايجاد امنيت كسب و كار  و سرعت عمل در خدمات رساني همواره از اولويت هاي صندوق بوده و از امروز نيز با رونمايي از سامانه مديريت خدمات برخط صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، متقاضيان مي توانند از محل كار خود، درخواست مورد نياز را در سامانه فوق الذكر ثبت نمايند تا نمايندگان و كارشناسان صندوق در اسرع زمان خدمات درخواستي را در اختيار متقاضي قرار دهد.

 همچنين در ادامه كارگاه آموزشي نمايندگان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، مديرعامل بانك توسعه تعاون نيز مطالبي بيان نمود.

حجت الله مهديان، تشكيل همزمان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و بانك توسعه تعاون را پس از صندوق تعاون، نمايانگر اهميت تعامل اين دو مجموعه دانست عنوان كرد: در طي سال هاي اخير بانك و صندوق تعامل موثري را با يكديگر داشته اند و با وجود شخصيت حقوقي مجزا، در عمل تفكيكي ميان اين دو مجموعه وجود ندارد و ما موظفيم در كنار يكديگر به گونه اي عمل كنيم تا سهم تعاون را در اقتصاد كشور ارتقا بخشيم.

مديرعامل بانك توسعه تعاون گفت: صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و بانك ظرفيت متقابلي هستند كه مي توان با بهره گيري از آن عملكرد مطلوبي را در ارائه خدمات به مشتريان پديد آوريم، ضمن آنكه عارضه يابي و آسيب شناسي فعاليت هاي جاري نيز كمك بسزايي در بهبود عملكرد نمايندگان صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در واحدهاي بانك توسعه تعاون خواهد داشت.

.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.