چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


تقدير از تعاوني هاي برتر سال ٩٧

براي سيزدهمين دوره، تعاوني هاي برتر سراسر كشور مورد تجليل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومي صندوق، سيزدهمين جشنواره تعاوني هاي برتر، با حضور وزير سابق تعاون، كار و رفاه اجتماعي، سرپرست وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون و تعاونگران برتر سراسر كشور در سالن هاي همايش هتل المپيك برگزار شد.

در اين مراسم انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در مقابل تحریم های ظالمانه چاره ای جز نهادینه کردن روحیه تعاون در جامعه نداریم.

وی افزود: اولی ترین، اصلی ترین و با اهمیت ترین جایی كه می توانیم اقتصاد مقاومتی را نهادینه کنیم، تقویت بخش اقتصاد تعاونی است.

بندپی ضمن تقدیر از عملکرد ۵ ساله ربیعی در وزارت تعاون و رفاه اجتماعی گفت: اولین راهبرد آقای ربیعی در این وزارتخانه مبارزه با فقر و ایجاد عدالت اجتماعی بود؛ دومین راهبرد وی اشتغال فراگیر، سومین راهبرد جلوگیری از بروز و شیوع آسیب های اجتماعی و چهارمین راهبرد ترویج و توسعه بخش تعاون بود که این مسیر در دوران من نیز ادامه خواهد داشت.

معاون امور تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي نيز در سیزدهمین جشنواره تعاونی های برتر ملي با تاکید بر اهمیت بخش اقتصاد تعاونی گفت: امروز کشور بیش از هر زمان دیگری نیاز به فرهنگ تعاون و همیاری به معنی عام کلمه دارد.

وی ادامه داد: باید در کشور تعاونی به وسعت ایران تاسیس کنیم به این معنی که همه شهروندان ایرانی عضو آن باشند و اصول تعاونی را رعایت کنند که امانت، صداقت، همیاری و مشارکت از جمله اصول تعاونی هستند.

سيد حميد كلانتري با اشاره به فعالیت ۹۳ هزار شرکت تعاونی در کشور گفت: شرکت های تعاونی به طور خاص ظرفیت بسیار بزرگی در اقتصاد کشور هستند که باید از توانمندی های این بخش از اقتصاد برای توسعه اقتصادی کشور بهره بگیریم ضمن اینکه فرهنگ تعاون باید به معنی عام در جامعه جای خود را به رفتارهای ناشایست و فساد دهد.

همچنين در اين مراسم مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون نيز نكاتي را در خصوص فعاليت هاي صندوق در سال جاري بيان كرد.

مهدي حسين نژاد گفت: اولويت صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون ارائه خدماتي گسترده و با كيفيت براي همه تعاوني هاي كشور است و در همين جهت، زمان رسيدگي به درخواست ها به شدت كاهش يافته است و همه تعاوني ها ميتوانند در قالب سامانه اي الكترونيكي از خدمات صندوق بهره برداري نمايند و در سال جاري نيز براي دسترسي بهتر تعاوني ها به مقاصد فروش، بازار مجازي ايجاد خواهد شد تا با در نظرگرفتن حداعتباري براي هر شركت و تامين امنيت معاملات في ما بين، محصولات و خدمات توليدي به صورت مستقيم، به دست ديگر تعاوني ها و مصرف كنندگان برسد.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در ادامه گفت: با هدف اشتغال پايدار در روستاها و با تاييد هيئت مديره صندوق، ضمانت نامه هايي بدون وثيقه ملکی تاسقف ٢٥٠٠ و ٣٠٠٠ ميليون ريال با ضامن به ترتيب براي آقايان و بانوان در نظر گرفته شده كه اميدواريم روستاييان بتوانند با بهره گيري از اين خدمات اشتغال را در روستاها ايجاد نمايند تا روند مهاجرت نيز متوقف شود.

در سيزدهمين جشنواره تعاوني هاي برتر که با حضور علی ربیعی وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین انوشیروان محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد ضمن تقدير از تعاونی های برتر ملی در سال ۹٧ از سامانه امداد تعاون رونمايي شد.

در انتهای این مراسم سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از مدیران عرصه تعاون از نمایشگاه توانمندیهای بخش تعاون بازدید بعمل آوردند. 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.