سه شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی

صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

ترويج فرهنگ تعاون،

موجب توسعه عدالت اجتماعي و فقرزدايي

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون به مناسبت فرارسيدن هفته كارگر، در نماز جمعه مركز استان خراسان شمالي حضور يافت.

به گزارش روابط عمومي صندوق، مهدي حسين نژاد، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، براي حضور در مراسم تكريم نماينده فقيد استان خراسان شمالي در مجلس خبرگان رهبري و همچنين سخنراني و تبيين برنامه هاي بخش تعاون و اشتغال زايي دولت جمهوري اسلامي ايران، به عنوان سخنران پيش از خطبه ها در نماز جمعه شهر بجنورد شركت كرد.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در ابتدا با تسليت ارتحال عالم رباني، آيت ا... حبيب ا... مهمان نواز، علو درجات را براي آن فقيد سعيد مسئلت نمود و طول عمر با عزت آيت ا... يعقوبي، نماينده فعلي مقام معظم رهبري مدظله العالي در استان خراسان شمالي و امام جمعه بجنورد از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

مهدي حسين نژاد كه در آستانه هفته كارگر سخن مي گفت، نقش كارگر را در دين اسلام پر اهميت دانست و افزود : پيامبر اكرم(ص) در تكريم مقام كارگر، بوسه بر دست پينه بسته ايشان مي زد و در ايران نيز از زمان انقلاب شكوهمند اسلامي، هرساله هفته كار و كارگر با اهداف منطبق بر سياست هاي نظام جمهوري اسلامي ايران برگزار مي شود و در سال جاري نيز ايام اين هفته با عناويني چون كارگران و اسلام، اميد، اقتصاد مقاومتي و اشتغال، ايثار و ... نام گذاري شده و بنابر همين موارد برنامه هاي متنوعي چون تجديد ميثاق با بنيانگذار انقلاب اسلامي و ديدار با مقام معظم رهبري براي كارگران در نظر گرفته شده است.

همچنين در طول سال نيز به جهت تسهيل و تعميق فضاي كار براي كارگران به عنوان ايفاگر نقش اصلي توليد كالاي ايراني دوره هاي گوناگون آموزشي، ترويج فرهنگ كار و اخلاق حرفه اي با مشاركت شوراي اسلامي كار متشكل از دولت، كارگر و كارفرما اجرا خواهد شد.

مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون در بخش ديگري ضمن قدرداني از زحمات استاندار و مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خراسان شمالي، به فعاليت هاي دولت در راستاي اشتغال زايي و حمايت از كالاي ايراني اشاره كرد و افزود : دولت تلاش دارد تا با اعمال سياست هاي اقتصادي مانند تعاون، توسعه عدالت اجتماعي، توانمند سازي اقشار جامعه و فقرزدايي، امنيت شغلي كارگران با توجه به بازار و ترويج فرهنگ همكاري جمعي را به ثمر رساند تا مشكل اشتغال جوانان تا حدي برطرف شده و در تكميل اين فعاليت ها، برگزاري دوره هاي كارورزي در محيط واقعي كار، ارائه مشوق هاي بيمه اي براي جذب نيروهاي جديد، حمايت از مشاغل خانگي، روستايي و فراگير، طرح روستا- تعاون و شيوه نوين تامين مالي جمعي در دستور كار قرار گرفته است.

حسين نژاد در بخش پاياني سخنانش ابراز اميدواري كرد تا به بهره گيري از رهنمودهاي مدبرانه مقام معظم رهبري( مدظله العالي) در حمايت از مقام والاي كارگر، آنگونه كه شايسته است شرايط و محيط مناسب كار  مهيا شود. 

گفتني است در پايان مراسم نماز جمعه شهر بجنورد، پيمان نامه اي در جهت حمايت از كارگران و توليد ملي توسط همه مديران استان خراسان شمالي و مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون به امضا رسيد.


١٦:٢٤ - جمعه ٧ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ١٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٣٧٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

بانک ها و مؤسسات طرف تفاهم
* آدرس ساختمان شماره 1: تهران/ خیابان ولیعصر/ خیابان بزرگمهر/ خیابان برادران مظفر شمالی /شماره 88
دفتر مدیرعامل: 66497329-66402562  شماره تماس: 32-66499630
* آدرس ساختمان شماره 2: تهران/ خیابان کریم‌خان زند/ خیابان میرزای شیرازی/ خیابان شهید فریدون نژادکی/ شماره 13
دفتر مدیرعامل: 3-88845242  شماره تماس: 11-88842609 نمابر: 88845241
تمامی حقوق این درگاه اینترنتی متعلق به صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون است.