جمعه ٢٩ تير ١٣٩٧
ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
" صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون از بین متقاضیان واجد شرایط در سراسر کشور ، نمایندگی فعال می پذیرد.
ارتباط با مدیر عامل
سرویس پست الکترونیک
اوقات شرعی
پیوندها
نظرسنجی
به نظر شما تاثیر خدمت جدید صندوق در قالب"تضمین معاملات تعاونی ها" در کدام مورد بیشتر است؟

تقویت توان مالی تعاونی ها
افزایش قدرت رقابت تعاونی ها
گسترش بازار شرکت های تعاونی  چاپ        ارسال به دوست

اشتغال، ايجاد نهاد مدني و فقر زدايي؛

ثمره تعاوني ها

چهارمين دوره نمايشگاه دستاوردها و توانمندي هاي بخش تعاون  افتتاح شد. 

به گزارش روابط عمومي صندوق، با حضور دكتر علي ربيعي، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، معاون امور تعاون، مديرعامل صندوق ضمانت سرمايه گذاري تعاون، مديرعامل بانك توسعه تعاون و جمعي از مديران و فعالين حوزه تعاون، نمايشگاه دستاوردها و توانمندي هاي بخش تعاون سال١٣٩٦طي مراسمي گشايش يافت. 

در ابتداي اين مراسم مديركل توسعه تعاون وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي نكاتي را پيرامون برگزاري اين نمايشگاه بيان كرد.

باباخانلو با اشاره به هدف نمايشگاه مبني بر توسعه بازار با كمك تعاوني ها گفت : عليرغم آنكه تاكنون راه هاي مختلفي براي بازاريابي بوجود آمده، ليكن نمايشگاه هاي فيزيكي همچنان با جذابيت بيشتري همراه است و چهارمين نمايشگاه دستاوردها و توانمندي هاي بخش تعاون،٨٠ تعاوني از گرايش هاي گوناگون حضور دارند و همزمان با اين نمايشگاه فيزيكي، نمايشگاه مجازي نيز افتتاح مي شود.

در بخش ديگري از اين مراسم، وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي ضمن تبريك هفته تعاون و قدرداني از حضور كنشگران بخش تعاون در اين نمايشگاه گفت: اين نمايشگاه فرصت مغتنمي است تا عملكرد خود را در چهارسال گذشته ارزيابي نماييم و در كنار آن نيز روزنه ها و ظرفيت هاي پيش رو مدنظر قرار گيرد.

دكتر ربيعي با اشاره با نامگذاري اين نمايشگاه با ياد شهيد بهشتي، ابراز اميدواري كرد كه منش و رفتار دكتر بهشتي در بخش تعاون جاري شود.

وي افزود: راهبردي كه در چهار سال پيش رو بخش تعاون ترسيم شده بر پايه اشتغال، فقر زدايي و تجديد نظر باورهاي غلط گذشته بنا نهاده شده است و برگزاري اين نمايشگاه ها فرصت مناسبي است كه تعاوني ها مي بايست از آن به نحو مطلوب بهره برداري نمايند تا جايي كه زمينه حضور تعاوني ها در عرصه بين المللي نيز فراهم شود.

وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در بخش ديگري گفت: ارتباطات ميان تعاوني ها اعم از تعاوني هاي مصرف و توليد بايد به شكل منسجمي متصل شده و موجب رونق اين بخش شوند تا از اين طريق بتوانيم سرمايه مردم را نيز به بخش تعاون وارد كنيم كه نمونه هايي از اين فعاليت ها در استان هاي يزد، مازندران و شيراز و... قابل مشاهده است.

دكتر ربيعي در پايان اين مراسم، اشتغال، ايجاد نهاد مدني و فقر زدايي را ثمره تعاوني ها دانست و ابراز اميدواري كرد كه اين نمايشگاه موجب رونق و بالندگي بخش تعاون با بهره گيري از ظرفيت مردمي شود.